Tyto a další značky využily našich služeb:

Grafton Recruitment
Jansen Display
Audio Video Show
Partners
Kočka není Pes – pořad ČT
ALO Diamonds
Centrio
Bubbleology
Donuter Donuts
Spicy Mama
Grant Thornton Advisory

Zahir Cosmetics
Graebel EMEA Center
Coffe Experts
Blažek Glass
Doson
Digicamp
Bubble Factory
ZBRUSU
Krispol
Město Lysá nad Labem
Obec Písková Lhota

 

Cryptolegal
Xavian Electronics
Czechitas
iMyšlení
HYLA
Beneš&Michl
Fertility Port Prague

a další

A jak se jim s námi spolupracovalo?

Jistým okem při fotodokumentaci, jistou rukou při natáčení propagačního klipu, ale hlavně jistotou důvěryhodného a schopného produkčního partnera, o kterou se jako organizátor mohu opřít, pomohl tým agentury Alfréd Kašpar vybudovat jednu z největších a nejvíce pozitivně oceňovaných evropských výstav audio-video techniky. Jsem vděčný za jejich odhodlání, za neznalost slov „to nejde“ i za jejich kreativitu a schopnost improvizace v každém okamžiku, v pohodové chvíli i pod tlakem. Tým Alfréd Kašpar je mou produkční pravou rukou a bez nich už si nedovedu svou akci představit.

Daniel Březinaorganizátor Audio Video Show Praha

Vyrábíme prémiové a luxusní reprosoustavy a právě tak potřebujeme, aby působily na doprovodných fotografiích. Grafici Alfréd Kašpar prozatím vždy skvěle vystihli na dokonale zpracovaných fotografiích podstatu toho, co chceme v našich výrobcích nabídnout – pro kompletní výrobu špičkových produktových fotografií je rádi doporučíme komukoliv z hloubi našeho česko-italského srdce! Bravissimo!

Roberto Barlettamajitel luxusní manufaktury XAVIAN
S Alfrédem Kašparem jsem spolupracovala zejména na náročném projektu tvorby rozsáhlého produktového katalogu, na tvorbě pravidelných newsletterů a další promoční on-line i tištěné komunikace pro firmu Jansen Display. Strávila jsem s nimi moře hodin a spolupráce byla vždy velmi profesiální a efektivní.
Olga SchneiderováMarketing Manager ve společnosti Jansen Display Ltd

Spolupráce s Alfrédem byla pro náš projekt naprosto zásadní, protože nám vedle profesionálních výstupů vždy dodali i vysvětlení veškerých souvislostí a hodnotné rady pro směrování celé komunikační strategie.

Marek ZelenkaSpoluzakladatel společnosti Zbrusu